#GymRats by FitPARK.

 

Klient: Klub sportowy Grom Warszawa Lacrosse, Fit Park; Nazwa projektu: #GymRats Czas trwania: Listopad 2015 – Kwiecień 2016 Dedykowane media: media tradycyjne, social media

Klienci:

FitPark – najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone centrum treningowe w Warszawie. Miejsce nastawione na crosstraining i wszechstronność wykonywania ćwiczeń. W Fit Parku mogą trenować zarówno amatorzy, jak i zawodowcy dzięki możliwościom jakie daje centrum treningowe. Każdy zawodnik ma do dyspozycji miejsce i sprzęt, które polega na perfekcyjne przygotowanie wydolnościowe, siłowe i szybkościowe w każdej dyscyplinie sportowej.

Grom Warszawa – półprofesjonalna drużyna sportowa, propagująca niszową jeszcze w Polsce dyscyplinę jaką jest lacrosse. Grom to jeden z najstarszych klubów i drużyny wschodniej dywizji w Polskiej Lidze Lacrosse. W skład drużyny wchodzą zawodnicy w różnym wieku, którzy regularnie zasilają szeregi Reprezentacji Polski. W sezonie 2013/2014 Grom zdobył Mistrzostwo Polski pokonując w finale drużynę z Wrocławia.

O projekcie

Projekt #GymRats to akcja sponsoringowa, w której centrum treningowe Fit Park pomaga w przygotowaniu do sezonu letniego drużynie lacrosse Grom Warszawa. Centrum treningowe jest pierwszym w Polsce ośrodkiem, które idąc śladem amerykańskich uniwersytetów, udostępniło drużynie lacrosse placówkę, w której zawodnicy wykonują trudne ćwiczenia fizyczne – zalecane w przygotowaniu siłowym w dyscyplinie jaką jest lacrosse.

Działania

Drużyna w czasie ćwiczeń posiada specjalne stroje, na których widać logotyp sponsora i nazwę projektu. W czasie treningu przygotowano 5 różnorodnych materiałów wideo, a także specjalną sesję zdjęciową. Dodatkowo na portalu Spotify przygotowano specjalną playlistę, której zawodnicy słuchają w trakcie treningu.

Klip wieńczący projekt: