Social Media.

Niegdyś służyły jako gadżet lub zabawka dla młodzieży. Dzisiaj kanały społecznościowe to jedne z głównych platform komunikacyjnych dla największych marek na świecie. Używane w prawidłowy sposób informują o produkcie, budują świadomość brandu i sprzedają usługi/produkty.

Najistotniejszą funkcją social media jest skrócenie dystansu między marką a klientem i zbudowanie jego zaangażowania. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę Państwa profili, zaczynając od zdobywającego coraz większą popularność Snapchata, profesjonalnego Linkedina, aż po Instagrama i Facebooka.

Obsługa klienta

Od pewnego czasu można obserwować jak największe brandy przenoszą biura obsługi klienta właśnie do najpopularniejszych mediów społecznościowych. Jednak komunikacja z fanami na profilu marki nie jest zadaniem dla przypadkowych osób. Człowiek wchodzący w interakcje z użytkownikami powinien rozumieć piszącego do marki fana, hejtera, czy przyszłego partnera biznesowego, a co za tym idzie, wykazywać się specyficzną empatią i przewidywać jaką reakcję może wywołać te kilka słów, które zamienia z piszącym. Konsekwentna obsługa klienta na najwyższy poziomie pozwala zbudować zakochaną w marce publiczność.

Analiza i budowanie zaangażowania

Portale społecznościowe to nie zatrzymujący się nurt informacji. Niczym londyńskie SOHO codziennie się zmienia i wyznacza trendy. Bardzo ważne jest analizowanie, sprawdzanie, eksperymentowanie i przede wszystkim odpowiednie dopasowanie komunikatów do kanału i publiczności.

 

  • aktualnie: Drobiny Czasu, Grom Warszawa, Knockout PR & Concierge
www