Ogranizacja zaplecza.

Solidny background umożliwia regularne postępy bez konieczności oglądania się przez ramię na niedociągnięcia, które mogą zaważyć w decydującym momencie projektu.

Estetyczna i przemyślana identyfikacja wizualna; dobrze rozplanowany i wysokiej jakości content, grono jego odbiorców; aktualna (pod względem treści i trendów) strona WWW… Nigdy nie wiadomo, który z tych elementów zaważy na decyzji potencjalnego klienta lub partnera biznesowego. Jeśli chcecie Państwo, aby wasz produkt lub usługa faktycznie wyróżnił się na rynku lub znalazł swoich odbiorców, dajcie szansę naszej kreatywności i skontaktujcie się z nami!

Baza mediów i portfel klientów

W obu przypadkach mówimy o gronie odbiorców zainteresowanych komunikatami marki. O ile pierwszej grupie sprzedajemy informacje i materiały z udziałem usługi lub produktu, o tyle drugiej już same rozwiązania oferowane przez Państwa firmę. W obu przypadkach niezmiennie potrzebna jest precyzyjna wiedza kto w danych grupach się znajduje i może być faktycznie zainteresowany telefonem lub mailem, jaki od Państwa otrzyma.

Przygotowujemy profesjonalne bazy mediów dla każdego sektora rynku oraz portfele klientów (B2B) w przekonaniu, że nasi usługobiorcy chcą skupić się na doskonaleniu produktu/usługi oraz sprzedaży bez konieczności trwonienia czasu na długotrwałe poszukiwania nabywców.

Identyfikacja wizualna

Zaprojektowanie logotypu, który będzie towarzyszył Państwa marce to duża odpowiedzialność. Znak graficzny, który z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalny na rynku jest jak twarz osoby, którą widzi się po raz pierwszy (być może na spotkaniu biznesowym). Co chcieliby Państwo by w logotypie zobaczył przyszły klient?

Prócz projektu logotypu, który na pewno spotka się z Państwa aprobatą jesteśmy w stanie przygotować resztę elementów identyfikacji wizualnej, takich jak wizytówki, papier firmowy, projekty graficzne materiałów do druku, czy elementy strony WWW.

Foto/Video/Copywriting

Wysokiej jakości content (wymieniony w nagłówku) jest ostatnio kluczem w budowaniu zaangażowania (social media), budowania wizerunku marki (public relations), pozycjonowaniu w wyszukiwarce (SEO,SEM) i oczywiście sprzedaży (właściwa prezentacja produktu, mail marketing).

Współpracujemy z szeregiem podwykonawców i twórców, którzy zapewnią Państwa marce materiały na najwyższym poziomie niezależnie od obszaru,w którymi mają zostać wykorzystane.

Planowanie i produkcja stron WWW

  • Klient
  • 30th January 2015