Public Relations.

Nasze praktyki dostosowaliśmy do realiów, w których coraz większe znaczenie odgrywają media społecznościowe, aktualnie nie mniej ważne od mediów tradycyjnych.

Wychodząc z założenia, że kluczem jest spójność przekazu z wartościami marki, wysokiej jakości zdjęcia w formatach dostosowanych do popularnych kanałów social media, a nawet gotowe posty, które tylko czekają na wrzucenie do „newsfeedu”, oferujemy usługę stworzenia biura prasowego na miarę Państwa potrzeb, ale i oczekiwań końcowego odbiorcy komunikatu: dziennikarza, redaktora fanpage i influencera. Dzięki temu macie Państwo pewność, że środki, które inwestujecie w nasze działania faktycznie pracują na Wasz wizerunek.

Baza mediów

Baza mediów to jedno z najważniejszych narzędzi taktycznych w działaniach Public Relations. Przygotowanie funkcjonalnej bazy to nie tylko research źródeł w poszukiwaniu e-maila do redakcji. To aktywne nawiązywanie relacji z przedstawicielami wybranych tytułów oraz spotkania z dziennikarzami, którzy chętnie napiszą o aktualnych działaniach marki i nie zapomną o poruszonym temacie natychmiast po publikacji. Skuteczne działania PR zakładają podtrzymywanie kontaktu z całą bazą oraz sugestie mające na celu powstanie dalszych materiałów.

Wydarzenia dla dziennikarzy

Śniadania prasowe, konferencje i warsztaty dla dziennikarzy nie bez powodu towarzyszą komunikacji marek w kontekście najważniejszych dla nich wydarzeń. Zaprezentowanie się i dialog z przedstawicielami mediów istotnie wpływa na liczbę późniejszych publikacji. „Kupuje” także przychylność zaproszonych oraz ich otwartość na podejmowanie pomniejszych tematów co zapewnia ciągłość komunikacji marki.

  • Klient
  • 6th April 2015