boulder

Biznesowy Concierge.

Niegdyś concierge był pierwszą osobą w hotelu, do której zwracał się gość prosząc o radę lub załatwienie czegokolwiek, co było mu potrzebne w danej chwili lub niedalekiej przyszłości.

Concierge był więc zaufanym człowiekiem wszystkich najważniejszych gości hotelu, nieustannie troszczącym się o ich wygodę i najwyższy standard pobytu. W naszej agencji wzorujemy się na profesjonalizmie tego zawodu, starając się świadczyć usługi na najwyższym poziomie niezależnie od specyficznych potrzeb powodowanych naturą projektu i pomimo bezpośredniego zaangażowania pozostając na drugim planie bez ujawniania swojego udziału (white label).

Sprawdzeni podwykonawcy

Knockout PR & Concierge gromadzi wokół siebie grono profesjonalistów (grafika, video, planowanie przestrzenne); miejsc (kubokawiarnie, centra konferencyjne i eventowe); specjalistycznych firm począwszy od projektantów aplikacji mobilnych aż po zabudowę stoisk targowych.

Staramy się zachowywać szerokie pole widzenia i wśród sprawdzonych, renomowanych firm dostrzegać też nowych graczy. Umożliwia to lepsze dostosowanie wykonawcy do faktycznych potrzeb projektu, a co za tym idzie optymalizację jego kosztów.

Outsourcing sprzedaży i researchu

Jeśli produkt lub usługa nie broni się sama odpowiadając na wysoki popyt, nie posiadając konkurencji lub funkcjonując w ekstremalnie przyjaznym środowisku, wtedy wybicie się na rynku i sprzedaż staje się nocnym koszmarem. Powszechnym rozwiązaniem jest zatrudnienie handlowców co niestety wiąże się z poważnymi wydatkami związanymi ze szkoleniem i  utrzymaniem struktury, ale i kosztami natury formalnej.

Decydując się na outsourcing działań handlowych eliminujecie Państwo zobowiązania wymienione powyżej, a współpracując z naszą agencją zyskujecie możliwość swobodnego przenoszenia ciężaru z „twardej sprzedaży” na media relations czy inny dowolny aspekt naszej działalności, bez straty czasu i dodatkowych środków.

  • Klient
  • 27th March 2015